[huge_it_slider id='1']

Şöförlü Oto Kiralama

 

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü oto kiralama hizmetimizde araç filomuzdan beğendiğiniz, seçtiğiniz herhangi bir otomobil ile hizmetimizden faydalanabiliyorsunuz.

Özel günlerinizde sizin daha özel görünmenizi sağlıyoruz.
Bunu nasıl mı yapıyoruz? Şöyle düşünün.
Düğün gününüzü ele alalım. Ülkemiz de gelin arabası olarak ekonomik otomobil modelleri ağırlıklı olarak tercih edilirken, bazı kesimlerde eski model otomobiller ve son model spor araçlar tercih edilebiliyor.

Biz, son model spor araç kiralama konusunda sizlere büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Siz düğünüze bir kaç gün kala bize haber veriyorsunuz ve sadece bekliyorsunuz. Biz sizin beğeneceğinizi düşündüğümüz mükemmel hızlı, konforlu Ferrari’yi, özel şoförümüzle düğün arabası olarak gönderiyoruz. Düğün ya da diğer özel günlerinizde sizi daha özel göstermekten ve yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Havalimanına gelen misafirlerinizi biz karşılayalım, istediğiniz yere bırakalım.
Zaman çoğumuz için önemlidir. İşlerin yoğun olduğu dönemde toplantı için havalimanına gelen misafinizi almak kadar zor birşey yoktur. Bu zorluğu düşünmeyin, Mercar Rent A Car bunu da düşündü! Yabancı dil bilgisi olan personellerimiz, lüks otomobiller ile havalimanına giderek değerli misafirlerinizi karşılıyor ve istediğiniz adrese bırakıyor.

7 gün 24 saat şoförlü oto kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Detaylar ve diğer ayrıntılar için bizi arayabilirsiniz.

 

Go to Top